2. tekma SLOTCAR na OŠ Trbovlje

Zadnji dan šole pred zimskimi počitnicami, v petek, 20. 2. 2015, je v tehniški učilnici potekala 2. tekma z električnimi avtomobili v žlebu SLOTCAR. Zmagal je favorit, Janez Erjavec, za njim sta se razvrstila Val Vozel Vipotnik in Jaka Naglav.

|| || ||

Tekme se je udeležilo 22 tekmovalcev, učencev naše šole. Sistem tekmovanja je že utečen, a izpadanje vedno poskrbi za napeto dogajanje. Zmagal je favorit, Janez Erjavec, takoj za njim je bil novinec v letošnjem letu, šestošolec, Val Vozel Vipotnik. Na tretjem mestu je bil še en "starina", Jaka Naglav. Čestitamo! Rezultati so priloga tega obvestila. To je bila druga tekma v letošnjem letu, sledijo še tri.

Ker bi v kratkem radi dopolnili našo, že tako edinstveno progo, bomo organizirali tekmo, na katero vabimo starše, ki nam bodo s prostovoljnimi prispevki omogočili širitev. Informacije sledijo v kratkem.

Last modified onMonday, 09 March 2015 18:13