23.februar 2015 - 00:00

Gasilsko tekmovanje na OŠ Trbovlje

|| || ||

V soboto, 21. 2. 2015 je potekal 8. regijski kviz gasilske mladine »2015«. Sodelovalo je 60 ekip v tekmovalnih kategorijah pionirjev, mladincev in gasilcev pripravnikov. Prijetno je bilo videti na prvi dan zimskih počitnic v šolski zgradbi tako veliko število otrok in mladine.

To vsekakor kaže na njihovo pripadnost gasilcem in njihovo požrtvovalnost. Na vrednote, ki jih ljudje pri gasilcih tako zelo cenimo. Pohvala gre tudi mentorjem mladih, saj na otroke prenašajo svoje znanje, določene izkušnje, jim privzgajajo vrednote in učitelji dobro vemo kakšno poslanstvo opravljajo.
Otroci so pokazali veliko zdrave tekmovalnosti, znanja in spretnosti. Vse ekipe so prejele pisna priznanja, najboljše tri ekipe v posameznih kategorijah so prejele medalje in pokale ter si prislužile udeležbo na 14. državnem kvizu gasilske mladine.

Prebrano 4061 krat Nazadnje urejano na 09.marec 2015 - 18:15