Snemanje prispevka za oddajo Infodrom

V ponedeljek, 16. 2. 2015, so v naši šolski knjižnici ob 9.00 uri učenci Tjaša Camplin, Lana Gombač, Leda Gradišek, Aleks Bec, Črt Drobnič, Laura Gajšek in Arnesa Kuduzović posneli prispevek za Infodrom - informativno oddajo za otroke.

|| || ||

Razpravljali in podajali so svoja mnenja o tem, zakaj največ uporabljajo telefon, kaj največkrat z njim počnejo, ali imajo telefon na naročnino ali uporabljajo predplačniški način plačevanja ter koliko denarja mesečno običajno porabijo pri uporabi telefona. Učenci so prav lepo zabavali novinarko Sašo Kisovec in njenega snemalca, več pa si lahko ogledate v sami oddaji, ki bo na sporedu jutri, v torek, 17. 2. 2015, ob 18.00 na RTV SLO1. Aleks pa si je s svojim samozavestnim nastopom in razigranostjo pridobil vabilo za otroškega poročevalca - torej ga bomo še videli ...

Last modified onMonday, 09 March 2015 18:20