19.januar 2015 - 00:00

Predstavitve srednjih šol

Napisal I. Roglič
|| || ||

V torek, 27. januarja 2015, vabljeni na predstavitev srednjih šol ob 17. uri v učilnico 25.

Spoštovani starši in učenci!

Ko se šolsko leto prevesi v drugo polovico, postane misel na nadaljnje šolanje močnejša, zato vas in vašega devetošolca oz. devetošolko vabimo  na predstavitve:
Srednje tehniške in poklicne šole Trbovlje, Srednje šole Zagorje in Gimnazije in ekonomske srednje šole Trbovlje z novim programom športna gimnazija.

Predstavitve bodo v torek, 27. 1. 2015, ob 17 uri, v učilnici 25.

Več informacij pomeni tudi lažjo odločitev, zato vljudno vabljeni!

Psihologinja: Irena Roglič                                           Ravnateljica: Klementina Šuligoj

Prebrano 4474 krat Nazadnje urejano na 19.januar 2015 - 10:38