09.december 2019 - 07:23

Black demonsi na FLL 2019

|||| |||| ||||

V soboto, 7. decembra 2019, ko je večina učencev še spala, so bili nekateri že na poti v Ljubljano na FLL (First Lego League).

Black Demonsi (ekipa učencev, ki se na šoli ukvarja z robotiko) so bili ponovno na predstavitvi FLL (www.fll.si), ki je tokrat potekala na OŠ Jožeta Moškriča v Ljubljani.

Učenci (Aljaž, Metod, Zoja, Hana, Gašper in Žan) so pod vodstvom mentorice, učiteljice tehnike in tehnologije, Monike Dušak, občinstvu predstavili svojo vizijo razvoja energetike v Trbovljah in robotske rešitve na tekmi robotov. Bili so ocenjevani tudi v vrednotah, kot so sodelovanje, poštena igra, komunikacija. To je bil prvi nastop prenovljene ekipe.

Domov so prišli ponosno, vsak s svojo medaljo, in navdušeni, polni izkušenj ter novih idej za naslednje šolsko leto. Neprecenljivo. Slike povedo veliko.

Prebrano 2555 krat Nazadnje urejano na 09.december 2019 - 09:16