24.oktober 2019 - 21:37

Otroci za otroke.... zakulisje :D

|||| |||| ||||

''Backstage''  vsakega velikega in uspešnega dogodka je vedno (skoraj) tako zanimiv kot prireditev sama.  Na televiziji se kamere vedno drenjajo, da bi prišle do sočnih posnetkov v zakulisju. Tudi mi smo se sprehodili po zaodrju in posneli kakšno, niti ne tako zelo sočno, temveč zgolj ljubko fotografijo.

Nastopajoči so nestrpno čakali na svoj nastop in se pri tem ali krasno zabavali ali izpopolnjevali v uporabi informacijske tehnologije, nekateri so na te nastopajoče z veseljem pazili in jih usmerjali na oder. Glavni voditeljici sta vadili svoje besedilo in pazili, da jima nivo adrenalina ne bi preveč narasel, najmočnejši fantje na šoli so pridno delali in skrbeli za rekvizite, uradni fotograf je fotografiral (ali pa filozofiral), zborovodkinja je imela pod kontrolo vse, kar je bilo potrebno, šefi so bili pač šefi in zvezde pač zvezde (pa čeprav obrnjeni na glavo). Nekateri pa...  so se malo naslanjali. ;) Skratka, zaodrje je brenčalo.

Prebrano 2764 krat Nazadnje urejano na 24.oktober 2019 - 22:17