24.oktober 2019 - 10:37

Otroci za otroke 2019

Dobro je tisto, kar združuje. (Huxley)

Del človekovega življenja so njegova dobra dela, ki ga plemenitijo in delajo srečnejšega. Dokazali smo, da smo srečni, da znamo pomagati.

Četrto leto zapored smo združili moči zaposleni in učenci ter skupaj pripravili prireditev Otroci za otroke. V dva dogodka, včerajšnjega in današnjega, smo vložili veliko truda. Ni nam bilo vedno prijetno in zabavno in nismo se samo smejali. Delali smo. Za prijatelje, sošolce, znance …

Beseda dobrodelnost pomeni delati dobro. Ne v smislu, da zgolj opravljamo svoje delo, temveč da delamo za dobro drugih ljudi, da pomagamo posameznikom, ki brez pomoči šolskega sklada ne bi mogli v šolo v naravi ali na šolski izlet ...

Pri srcu nam je bilo toplo, z obrazov so sijali nasmehi, tu in tam je iz oči v dvorani stekla kakšna solzica. Nastopajoči so za nagrado dobili bučen aplavz, še lepše bo, ko bodo posamezniki s pomočjo zbranega denarja doživeli nekaj, česar drugače ne bi.
Glasbeno-dobrodelno prireditev bomo ponovili v četrtek, 24. 10. 2019, ob 18 uri. Vljudno vabljeni.

V galeriji imate res vrhunske fotografije, ki jih je posnel in obdelal naš učitelj, Uroš Ritonja.

Mojca Cerar, Polona Medvešek

Prebrano 2162 krat Nazadnje urejano na 24.oktober 2019 - 11:52