24.januar 2018 - 12:57

Naravoslovni dan devetošolcev

Napisal L. Ule
||||| ||||| |||||

Devetošolci smo se v torek, 23. 1., skupaj s spremljevalci odpravili v Ljubljano. Ogledali smo si Hišo eksperimentov in Muzej iluzij.

V Hiši eksperimentov smo preživeli 45 minut, na voljo smo imeli 60 eksperimentov. Vsem se nam je zdelo vse zelo zanimivo. Učiteljica nas je poleg nekaterih eksperimentov fotografirala. Z nekaterimi bomo letos imeli opravka tudi pri pouku fizike.

Po malici smo šli še v Muzej iluzij, kjer smo se v različnih sobah zelo zabavali. Najbolj mi je bila všeč soba “infinity room”, soba z ogledali in narobe obrnjena soba. Uživali smo tudi na vortexsu (izguba gravitacije).

Mislim, da je bil dan vsem všeč in da je bil to eden izmed najboljših naravoslovnih dni v devetem razredu.

Leda Gradišek, 9. a

Prebrano 3727 krat Nazadnje urejano na 24.januar 2018 - 16:52